LaVey Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LaVey Academy

Vârcolaci şi vampiri . Cât va mai rezista Academia ? Anime RPG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 In Joy And Sorrow

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 163
Data de înscriere : 20/06/2011

In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iun 20, 2011 1:30 am

Rezumarea primului mesaj :

Kai intra in clasa dar constata ca nu era nimeni.Isi tranti ghiozdanul pe unele dintre banci asezandu-se apoi pe scaun.
Sus In jos

AutorMesaj
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 163
Data de înscriere : 20/06/2011

In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 11:55 am

-Faza cu cititul gandurilor vine de la sine fie ca vreau fie ca nu,clatina usor din cap.Stai...iti pasa de mine?,abia atunci realiza ce spuse fata.
Sus In jos
Marion Azerh

Marion Azerh


Mesaje : 224
Data de înscriere : 20/06/2011

In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 11:58 am

- Cine ar fi crezut, nu ?
Ma ridic lent, privind cerul ce parea sa se intunece, norii acoperindu-l.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 163
Data de înscriere : 20/06/2011

In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 12:11 pm

-Vor...vorbesti se...serios?,mari el ochii la spusele fetei si inca nu ii venea sa creada.
Sus In jos
Marion Azerh

Marion Azerh


Mesaje : 224
Data de înscriere : 20/06/2011

In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 12:14 pm

- Ti se pare ca sunt genul de fata care glumeste, Kai ? Incerc sa-ti marturisesc faptul ca ma straduiesc sa te inteleg, desi nu mi-e foarte usor. Simt totusi ca in sfarsit am ajuns undeva in adancul tau si e placut sa stiu ca imi permiti asta. Imi permiti, nu este asa ?
Il intreb intorcandu-mi ochii blanzi acum spre el, zambindu-i cu toata caldura de care dispuneam in aceste momente, avand in vedere totusi faptul ca vantul batea cu o mai mare putere, rochia mea neagra urmandu-i cursul.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 163
Data de înscriere : 20/06/2011

In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 12:16 pm

-Sincer...esti prima persoana care imi spune asta,clipi el de cateva ori privind-o atent.Niciodata nu...nu am mai patit asa!,spuse el pe un ton usor vesel.
Sus In jos
Marion Azerh

Marion Azerh


Mesaje : 224
Data de înscriere : 20/06/2011

In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 12:21 pm

- E ceva nou si pentru mine...
Am inceput sa privesc din nou cerul, de unde lacrimile acestuia au inceput sa ne loveasca fara mila. Rochia mea fluturata adineauri de vant, imi strangea corpul acum.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 163
Data de înscriere : 20/06/2011

In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 12:30 pm

O luase calduros in brate pe la spate privind apoi picaturile de ploaie.
Sus In jos
Marion Azerh

Marion Azerh


Mesaje : 224
Data de înscriere : 20/06/2011

In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 12:32 pm

Era o senzatie inedita aceasta, iar imbratisarea lui veni precum un plus de farmec. Ii ating mainile cu degetele mele , plimbandu-le apoi pe incheieturile sale.
Sus In jos
Marion Azerh

Marion Azerh


Mesaje : 224
Data de înscriere : 20/06/2011

In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 12:32 pm

Era o senzatie inedita aceasta, iar imbratisarea lui veni precum un plus de farmec. Ii ating mainile cu degetele mele , plimbandu-le apoi pe incheieturile sale.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 163
Data de înscriere : 20/06/2011

In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 12:44 pm

Zambi in sinea lui sarutand-o finut pe cap.Se simtea excelent cu ea in brate
Sus In jos
Marion Azerh

Marion Azerh


Mesaje : 224
Data de înscriere : 20/06/2011

In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 12:46 pm

Brusc am simtit cum rochia devenea din ce in ce mai grea, datorita cantitatii de apa absorbita.
Mi-am ridicat privirea spre tanar, zambind.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 163
Data de înscriere : 20/06/2011

In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 12:49 pm

Zambi si el fara sa-i dea drumul.Pocni din degete aparand apoi cei doi sub un acoperis.Facu apoi in asa fel incat rochia fetei sa fie uscata.
Sus In jos
Marion Azerh

Marion Azerh


Mesaje : 224
Data de înscriere : 20/06/2011

In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 12:54 pm

Am inceput sa chicotesc in semn de multumire, intorcandu-ma apoi cu fata spre tanar.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 163
Data de înscriere : 20/06/2011

In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 1:00 pm

-Mai bine?,o lua aceasta de mana privind-o patrunzator in ochi.
Sus In jos
Marion Azerh

Marion Azerh


Mesaje : 224
Data de înscriere : 20/06/2011

In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 1:02 pm

- Nu se putea mai bine. Sau poate ca da...
Il trag usor de mana, inapoi in ploaia deasa.
- Tu privesti ploaia, eu o simt...
Inchid ochii pentru a amplifica sentimentul placut al picaturilor.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 163
Data de înscriere : 20/06/2011

In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 1:07 pm

-Chiar daca sunt vampirul,pot simti si eu picaturile de ploaie...,o privi pe fata cu un zambet mic pe chip.
Sus In jos
Marion Azerh

Marion Azerh


Mesaje : 224
Data de înscriere : 20/06/2011

In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 1:15 pm

Nu deschid ochii dar zambesc larg cu buzele desprinse una de alta, lasandu-mi dintii perfect albi la vederea tanarului.
Alunec usor pe spate cu chipul spre cer, incordadu-mi gatul ce-mi dezvelea forma venelor.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 163
Data de înscriere : 20/06/2011

In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 1:23 pm

Baiatul numai spuse nimic.Vroia doar sa simta picaturile de ploaie.
Sus In jos
Marion Azerh

Marion Azerh


Mesaje : 224
Data de înscriere : 20/06/2011

In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 9:49 am

M-am indepartat brusc de tanar. Am luat o figura serioasa, privindu-l grav si destul de rece. Eram precum o stana de piatra... din nou.
Sus In jos
Continut sponsorizat





In Joy And Sorrow - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: In Joy And Sorrow   In Joy And Sorrow - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
In Joy And Sorrow
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LaVey Academy :: Academie ~ Aripa de Est . :: Sălile de detenţie-
Mergi direct la: