LaVey Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LaVey Academy

Vârcolaci şi vampiri . Cât va mai rezista Academia ? Anime RPG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tonight In Flames

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 163
Data de înscriere : 20/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 1:52 am

Kai nu era adeptul sportului dar acela era singurul loc in care se relaxa cand nu era profesoara.Deschise usa la sala larg intrand cu pasi lenti.Nu era nimeni.
Sus In jos
Yamato Gunji

Yamato Gunji


Mesaje : 72
Data de înscriere : 20/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 2:12 am

Imbracat doar intr-un tricou mulat de culoare rosie, culoare ce il definea inca de mic, pantaloni scurti largi si in picioare niste converse albe, intra in sala de sport. Avea nevoie sa se mentina in forma, asta in caz ca nu dorea sa isi piarda respectul de sine. O analiza cat sa realizeze la ce are de gand sa inceapa, considerand ca o mica incalzire nu i-ar strica. Desigur, referitor la aparatele de forta, nefiind un adept al alergatului. Muschii ce ii predominau corpul nu erau de la alergat ci exercitii si asa zisa sa meserie. Era constient ca e diferit de altii, de aceea dorea sa treaca neobservat.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 163
Data de înscriere : 20/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 2:22 am

Ii simti prezenta baiatului dar nu spuse nimic.Mergea in continuare cu mainile in buzunar fara vreo expresie pe chip.Se aseza pe banca privind in gol tavanul.
Sus In jos
Yamato Gunji

Yamato Gunji


Mesaje : 72
Data de înscriere : 20/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 2:30 am

Un lucru putea afirma cu siguranta: nu era singura persoana din cladire. Stramba din buze usor deranjat de asta, insa nu dorea sa dea atentie. era un detaliu de care n-avea cum sa scape nici daca ar apela la forma sa initiala. Se aseza pe podea, asta doar pentru ca seara trecuta nu dormise deloc datorita unor asa zise probleme. Murmura cateva injuraturi printre dinti si asta doar pentru ca numai avea puterea de a se ridica, muschii acum devenind un amanunt insemnificativ. Isi simtea corpul vulnerabil, insa , cu siguranta in cateva minute isi revenea.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 163
Data de înscriere : 20/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 2:45 am

Inchise ochii pentru cateva clipe fara sa dea atentie.Savura acel moment de liniste totala.
Sus In jos
Yamato Gunji

Yamato Gunji


Mesaje : 72
Data de înscriere : 20/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 2:50 am

Trebuia sa recunoasca faptul ca Gunji nu era un adept al linistii, iar atmodesfera pe care era obligat sa o respecte ii provoca fiori ce se exindeau in intreg corp. Se ridica de jos, usor labit, trecandu-si limba peste buza superioara, muscandu-si-o usor. Ce oribil putea fi in aceasta cladire, avand in vedere ca nu se auze nimic inafara de pasii sai. Se apropie de unul dintre tipii ce ii zarise de cand a intrat obserandu-i fizicul ce il dorea sa il indeparteze. Casca plictisit, profitand de fapt ca este pe banca pentru a sspa din acea monotonie:
-Fa-mi loc pustiule
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 163
Data de înscriere : 20/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 3:55 am

-Pusti?,ridica el o spranceana privindu-l taios pe blond.Hmpf,surase in sinea lui.Ai vrea tu...
Sus In jos
Michelle Kail

Michelle Kail


Mesaje : 31
Data de înscriere : 21/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 4:10 am

Intru in sala intr-un maieu negru , mulat si pantaloni scurti .Ma uit in jur si ii privesc pe indivizi ... Nu dau importanta disputei lor si imi iau o coarda si incep sa sar .
Privesc in jos la picioare apoi ma uit in gol intr-o parte facand din ce in ce mai repede sariturile .
Sus In jos
Marion Azerh

Marion Azerh


Mesaje : 224
Data de înscriere : 20/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 5:04 am

Ma indreptam spre sala de sport, ultimul loc de vizitat pentru mine. Am intrat si l-am zarit pe Kai nu foarte bine dispus. Nici Gunji nu era mai breaz. Dar ceva imi atrase atentia mai mult decat cei 2 tineri. Un nou varcolac, de sex feminin. Recunosc ca m-am plans ceva timp pentru ca eram singura fata din rasa mea in academie. Ii priveam pe toti 3 in liniste...
Sus In jos
Michelle Kail

Michelle Kail


Mesaje : 31
Data de înscriere : 21/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 5:13 am

Ma opresc , transpirata si ma asez pe banca luandu-mi o sticla din lada de langa mine.
Imi iau si prosopu si imi sterg ceafa si chipul ... apoi beau o gura de apa.
Privesc persoana care a intrat , afisand un zambet si apoi privesc in jos , in gol.
Sus In jos
Marion Azerh

Marion Azerh


Mesaje : 224
Data de înscriere : 20/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 5:17 am

Am fost incantata de acel zambet, deoarece nu mai primisem unul de ceva timp. Ma apropii de persoana si incerc sa fiu politicoasa.
- Hei, tu probabil esti noua eleva. Ne bucuram sa te avem printre noi. Mai ales eu. Imi displacea ideea de a fi singurul varcolac de sex feminin din academie. Sper doar sa ne intelegem...
Incerc sa-i zambesc la randul meu, intinzandu-i mana prieteneste.
Sus In jos
Michelle Kail

Michelle Kail


Mesaje : 31
Data de înscriere : 21/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 5:20 am

Hei, satul.Sper sa ma inteleg si cu restu . De obicei sunt sociabila . Dar mai am si eu momente care incerc sa ma regasesc . Eu sunt Michelle spun catre ea dand mana spre ea .
Macar aici mai gasesc pe cineva de tipul meu , nu doar feminin. Nu ma gandeam ca e doar o fata ...
Sus In jos
Marion Azerh

Marion Azerh


Mesaje : 224
Data de înscriere : 20/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 5:23 am

- Nici eu nu am crezut ca nu mai este nici o fata varcolac inafara de mine. Sincera sa fiu, m-as bucura sa te intelegi macar tu cu toata lumea...
I zambesc cald, incercand oarecum sa nu o las si pe ea sa-si faca o impresie gresita despre mine.
Sus In jos
Michelle Kail

Michelle Kail


Mesaje : 31
Data de înscriere : 21/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 5:26 am

Eh, vampiri sunt destul de duri . Dar , am avut parte si de ei inainte sa vin aici... mai ales o romantza...spun catre ea destul de trista.Dar macar acu am cu cine sa vorbesc .
Spun eu zambind larg catre ea.
Sus In jos
Marion Azerh

Marion Azerh


Mesaje : 224
Data de înscriere : 20/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 5:30 am

- Bineinteles... Sunt dispusa sa te ascult, oricand si oricat vrei. Oricum eu nu prea vorbesc... presupun. Kai ar spune probabil ca e invers.
Sus In jos
Michelle Kail

Michelle Kail


Mesaje : 31
Data de înscriere : 21/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 5:32 am

Care dintre cei doi de acolo e asa numitul Kai?spun eu catre ea mangaindu-mi barbia si lingandu-mi buzele interesata.
Sus In jos
Marion Azerh

Marion Azerh


Mesaje : 224
Data de înscriere : 20/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 5:39 am

- Vampirul... Stiu ca e ciudat faptul ca ma inteleg cu un vampir in ciuda scenei mele cu profesorul, Vero si Karoline din sala, dar Kai e diferit. Nu mi-ar face rau si nici eu lui. Personal eu nu am nimic cu vampirii si ma deranjeaza cu atat mai putin un stupid conflict din trecut. Dar sunt incapatana si ripostez ... Cine nu ar face-o ?
Sus In jos
Michelle Kail

Michelle Kail


Mesaje : 31
Data de înscriere : 21/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 5:46 am

Bine zis . Hmmm... si e ceva intre voi doi ?spun catre ea zambind misterios si tampit.Ah?E ceva , da sau nu ?
Sus In jos
Yamato Gunji

Yamato Gunji


Mesaje : 72
Data de înscriere : 20/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 7:25 am

Off:-Frate da stiu ca ati vorbit ceva aici.Si eu imi am rol?Fara suparare fetelor, nu as fi vrut sa intervin peste conversatia voastra.Daca este ceva, anuntati-ma si ma voi retrage.

On:

Vazand ca avea ceva de comentat pe baza replicii sale, ridica o spranceana stramband din buze. In scurt timp auzi zgomote, observand ca nu erau singurele persoane din incapere, realizand ca sunt fete de aceeasi rasa. Desigur, nu il interesa atat timp cat durerea de cap continua sa se amplifice la perceperea zgomotului din sala. Se aseza pe banca fara a spune ceva, de data asta fiind prea obosit pentru a intra intr-o conversatie unde sigur ironia predomina, dupa cum ii statea in caracter. Nici nu intelegea ce vorbea cele doua, insa nu il interesa, avand in vedere ca nu prezentau momentan interes.
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 163
Data de înscriere : 20/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 8:30 am

Off: Data viitoare macar asteptati si voi O_O. Ma doare capu ce e aici @_@

On:

Observa reactia baiatului dar nu spuse nimic.Deodata le zari pe fete dar ramase la locul lui inexprisiv.
Sus In jos
Michelle Kail

Michelle Kail


Mesaje : 31
Data de înscriere : 21/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 8:33 am

Off:Nu am vrut fa va inducem in eroare ... ne-a cam luat valu hehe Very Happy
on:Il privesc pe tip insistenta dar stau si mai iau o gura de apa.
Sus In jos
Yamato Gunji

Yamato Gunji


Mesaje : 72
Data de înscriere : 20/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 8:38 am

Off: Pff. Sincer, ma rezum la situatie si nu comentez pe baza acestor lucruri. Nu-mi sta in caracter, oricum, tin sa mentionez ca si pe mine m-a luat cu dureri de cap.

On:
Faptul ca se asezase si baiatul nu avea nimic impotriva il incuraja sa ocupe jumatate de banca, intinzandu-se cat reusi. Avea intentia ca pustiul sa paraseasca locul pentru a-i permite sa se intinda in totalitate, insa momentan accepta si lucru acesta:
-Fetelor, ce ati spune daca l-ati lua pe micutul acesta de aici? daca tot il doriti, eu unul nu vreau altceva decat sa ma intind.
Murmura sigur pe el, dand pozitiv din cap pentru a-si sustine afirmatiile certe. Ofta, dupa care se ridicase in sezut, banca neoerindu-i confortul dorit.


Ultima editare efectuata de catre Yamato Gunji in Mier Iun 22, 2011 12:26 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Shadow Kai

Shadow Kai


Mesaje : 163
Data de înscriere : 20/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 12:39 pm

-Spre deosebire de altii,am mii de ani...,il strapunse brunetul cu privirea.Nu cred ca acei 'mii' de ani te face micut sau cum spui tu pusti..
Sus In jos
Michelle Kail

Michelle Kail


Mesaje : 31
Data de înscriere : 21/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 1:41 pm

Eu am venit aici sa fac exerciti.Nu sa ma interesez de tipi . Doar intrebam ...spun catre ei serioasa , ridicandu-ma si privind-o pe Marion.Scuza-ma dar trebuie sa ma incalzesc acu , pentru ca mai incolo am chef de vanatoare cu lupii mei ...
Sus In jos
Yamato Gunji

Yamato Gunji


Mesaje : 72
Data de înscriere : 20/06/2011

Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 12:30 am

Il asculta cu dezinteres, gesticuland prin aer cu mainile. Gunji era impertinent,insa acest lucru doar cand se enerva.
-Mii de ani.. bla bla..pusti..bla bla. Nu-mi pasa ca "spre deosebire de altii" tu ai dreptul sa traiesti mai mult. Asta nu-ti da si oportunitatea de a te compara cu "ei".
Mormai, indreptandu-si oasele amortite si privindu-l, fiind usor deranjat de privirea acestuia. Replica fetei ii captase atentia, drept pentru care zambi slab. Atat de diferit, insa atatt de asemanator .
-Oricum, pe tipu' , e bine asa, aici de fata nu cred ca-l deranjeaza. Sau ai ceva impotriva varcolacilor si nu mi-am dat seama?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tonight In Flames Empty
MesajSubiect: Re: Tonight In Flames   Tonight In Flames Icon_minitime

Sus In jos
 
Tonight In Flames
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LaVey Academy :: Academie ~ Aripa de Est . :: Sala de sport-
Mergi direct la: