LaVey Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LaVey Academy

Vârcolaci şi vampiri . Cât va mai rezista Academia ? Anime RPG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 46
Data de înscriere : 22/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 12:33 am

Îşi dădu rochia jos, rămânând în lenjeria intimă de culoarea mierii, şi deschise dulapul, cputând ceva mai comod pentru a se îmbrăca. Ajunsese acolo de câteva zile, dar nu se obosise să iasă pentru a cunoşate lumea, mai ales că fusese weekend. Oftă scurt şi îşi luă pe ea o pereche de pantaloni scurţi din blugi, şi un maieu cu un decolteu generos.
Sus In jos
Damien 'Diggy' Dienvothe
Admin
Damien 'Diggy' Dienvothe


Mesaje : 136
Data de înscriere : 19/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 8:35 am

Se apropie de uşă cu paşi marii şi răsunători . Bătu o dată în uşa din lemn masiv , apoi intră încet . O căută cu privirea pe cea ce locuia acolo şi o găsi lângă dulap . Cassy . Blonul era uimit s-o găsească pe Cassandra , fostă iubită şi actulă cea mai bună prietenă a lui . Se apropie de ea şi o îmbrăţişă strâns şi brusc .
Sus In jos
https://lavey-academy.forumgratuit.ro
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 46
Data de înscriere : 22/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 9:38 am

Rămase uimită când acesta o îmbrăţişă.
Damien, spuse zâmbind larg şi îşi duse braţele după gâtul lui. Se bucura nespus că îl vedea, în ultima perioadă, umblase prin lume şi nu mai ştiuse nimic de el. Se depărtă doar câţiva centimetri, continuând însă să stea lipită de el. E adevărat ce am auzit? Te dai la lipitori? întrebă serioasă, scrutându-l cu privirea.
Sus In jos
Damien 'Diggy' Dienvothe
Admin
Damien 'Diggy' Dienvothe


Mesaje : 136
Data de înscriere : 19/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 9:45 am

Rămase uimit şi nemişcat . Pe faţa lui se întipări un zâmbet larg şi ştrengar . Nici gând , Cas' . O trase înapoi în braţele lui . Ştii că dacă aş face asta , ar fii doar pentru binele Vârcolacilor . Damien vorbea calm . Îi făcu cu ochiul .
Sus In jos
https://lavey-academy.forumgratuit.ro
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 46
Data de înscriere : 22/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 9:49 am

Mrr, nici să nu te gândeşti să faci asta, spre deosebire de ei, noi ştim să ne descurcăm, spuse lăsându-şi capul pe pieptul lui, căci era ceva mai înalt decât ea. Trase aer în piept, simţindu-i parfumul şi zâmbi dulce. Mi-a fost dor de tine, şti? întrebă clipind des din genele negre, ce-i încadrau ochii mov, asemeni pietrelor preţioase. Îi plăcea să se alinte, mai ales când era cu el, căci înafară de Damien, nimeni nu o cunoştea atât de bine.
Sus In jos
Damien 'Diggy' Dienvothe
Admin
Damien 'Diggy' Dienvothe


Mesaje : 136
Data de înscriere : 19/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 9:54 am

Desigur că ştim , noi suntem Vârcolaci , nu sugem sângele . Damien râse scurt şi îşi puse mâna pe capul ei . Începu s-o mângâie pe păr . Şi mie mi-a fost , Cass' . Diggy îi ridică capul cu două degete , ochii lui uşor roşii analizând-o .
Sus In jos
https://lavey-academy.forumgratuit.ro
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 46
Data de înscriere : 22/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 10:07 am

Îl privi în ochi, păstrându-şi pe buze, zâmbetul dulce şi adorabil.
Hmm, te-ai schimbat, în bine, spuse şi îl analiză scurt, trecându-şi degetele pe chipul lui. Îl privi atentă şi se ridică pe vârfuri, sărutându-l pe obraz.
Sus In jos
Damien 'Diggy' Dienvothe
Admin
Damien 'Diggy' Dienvothe


Mesaje : 136
Data de înscriere : 19/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 10:11 am

- Şi tu , rebenok . Damien îi şopti la ureche , trăgând-o uşor în sus , spre el . Îi întoarse capul şi o sărută apăsat pe buze , limba lui trecând peste buzele ei rozalii şi cărnoase .
Sus In jos
https://lavey-academy.forumgratuit.ro
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 46
Data de înscriere : 22/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 10:18 am

Gemu uşor surprinsă, dar îi răspunse la sărut, strecurându-şi lent, limba printre buzele lui. Începu să exploreze locul, atât de bine ştiu, iar când îi găsi limba, începu acelaşi dans lent şi pasionat, cunoscut de amândoi. Se lipi mai mult de el. Trebuia să recunoască, încă mai simţea ceva pentru el, chiar dacă se despărţiseră de atâta vreme.
Sus In jos
Damien 'Diggy' Dienvothe
Admin
Damien 'Diggy' Dienvothe


Mesaje : 136
Data de înscriere : 19/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 10:20 am

Nu se aştepta să accepte şi să răspundă la joc . O trase şi mai aproape , ridicând-o încet . Limba lui începu să se joace cu a ei , ca acum mult timp . Nimic nu se schimbase , era la fel de jucăuşă .
Sus In jos
https://lavey-academy.forumgratuit.ro
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 46
Data de înscriere : 22/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 10:26 am

Îşi băgă o mână în părul lui, cu cealaltă, prinzându-i cămaşa. Picioarele i se încolăciră pe talia lui, simţindu-şi sânii presaţi de pieptul bine lucrat al blondului. Începu să tremure uşor. Doar cu el se simţea aşa.
Te vreau înapoi, îi şopti la ureche după ce rupse sărutul, fiind nevoită din cauza lipsei aerului.
Sus In jos
Damien 'Diggy' Dienvothe
Admin
Damien 'Diggy' Dienvothe


Mesaje : 136
Data de înscriere : 19/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 10:29 am

- După mult timp . Deşi replica aceea trebuia să sune - din gura altcuiva - ironic , blondul nu o spuse cu acel înţeles . Buzele lui începură să se plimbe pe gâtul ei .
Sus In jos
https://lavey-academy.forumgratuit.ro
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 46
Data de înscriere : 22/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 10:39 am

E ceva greşit? întrebă şi gemu scurt, căci gâtul era unul din punctele ei sensibile. Da, ştia că trecuse atâta vreme de când cei doi se despărţiseră şi că poate blondul plăcea pe altcineva, dar ce-i păsa ei? Era egoistă, dar o făcea pentru binele ei. Şi oricum, dacă Damien ar fi avut pe altcineva nu ar fi sărutat-o, nu-i aşa? Plus de asta, încă îl plăcea, se simţea atrasă de el, şi doar când îi auzea numele tresărea, plăcut ce-i drept. Îşi îndreptă capul, obligându-l pe acesta să înceteze tratamentul plăcut ce îl oferea şi îl privi atentă în ochi. Era cu adevărat serioasă, nici urmă de vreun zâmbet în ochii sau pe buzele ei, iar ăsta era un rar moment. Spune-mi sincer, dar să fi foarte serios, mai simţi ceva pentru mine? întrebă, tonul sunându-i extrem de calm, chiar dacă simţea un mic junghi în piept. Descoperi şocată, că îi era teamă de răspunsul lui, dar nu o arătă, păstrându-şi stăpânirea de sine în faţa lui, deşi ştia că el şi-ar fi putu da seama de sentimentele ei, având în vedere că o cunoştea atât de bine.
Sus In jos
Damien 'Diggy' Dienvothe
Admin
Damien 'Diggy' Dienvothe


Mesaje : 136
Data de înscriere : 19/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 10:45 am

Ea îşi îndreptă capul forţându-l pe el să se oprească . Îşi dădu capul în spate şi-i urmări privirea , apoi buzele cum se mişcau . ' .. Mai simţi ceva pentru mine ?' . Damien îşi repeta aceeaşi întrebare de mii de ori în cap , iar răspunsul era acelaşi : Da , Cass ' . Am încercat să te uit , fraţii mei îmi ziceau că eşti plecată prea departe , însă n-am putut . Vorbea rar şi clar , stăpân pe sine . Îşi apropie capul de al ei şi trase aer in piept . Mai vrei să fii cu mine ? întrebă după puţin timp .
Sus In jos
https://lavey-academy.forumgratuit.ro
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 46
Data de înscriere : 22/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 10:59 am

Îl ascultă atentă, fără a schiţa vreun gest sau să spună ceva. Îşi simţea inima bătând să-i spargă pieptul când îl auzi. Simţi un junghi când acesta pomeni de fraţii lui şi de faptul că plecase. Nu dorise, dar fusese nevoită, având în vedere că era singura rămasă din familia ei şi nu mulţi o înghiteau. Îşi abţinu cu greu un oftat şi aceeaşi stăpânire de sine, ce pentru câteva clipe dispăruse, reveni acum înapoi. Era ciudat cum de putea trece atât de uşor de la o stare la alte, mai ales că se afla lângă el, dar în anul ce trecuse, învăţase să îşi controleze sentimentele ş devenise mult mai sigură pe sine. Îşi ascundea adevăratele simţăminte în spatele unora false, aşa încât persoanele din jurul ei să nu o compătimească, sau mai rău, să-i arate milă. De asta îl plăcea pe Damien. Fusese alături de ea, dar niciodată nu arătase cum că i-ar fi milă de starea în care se afla. Trase aer în piept la rându-i şi îşi lipi fruntea de a lui. "Mai vrei să fi cu mine?". Această întrebare, îi oferea o stare plăcută, euforică. Vru să îi răspundă, dar constată că momentan nu îşi găsea cuvintele. Doar zâmbi, un zâmbet cald, dulce şi plin de dragoste, apoi îl sărută. Era un sărut nevinovat, de parcă ar fi fost la început când cei doi se cunoscuseră. Simţea că se îndrăgosteşte din nou atunci când îl săruta.
Sus In jos
Damien 'Diggy' Dienvothe
Admin
Damien 'Diggy' Dienvothe


Mesaje : 136
Data de înscriere : 19/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 11:06 am

Aştepta ca ea să spună ceva , orice . Însă el ştia că nu era genul care doar să spună . Se mulţumea doar cu gesturile ei care îl înnebuneau , ca de fiecare dată . Era ciudat cum de o persoană putea să fie un drog ce ţine atât de mult . Blonda se ridică pe vârfuri şi îl sărută . Era inocentă , se desluşea totul din privirea şi gesturile ei . Iar acel sărut predomina puritatea . O trase mai aproape , şi îi răspunse la sărut . Îşî strecură limba în gura ei . Îi fusese dor de toate jocurile copilăreşti şi de ea . Mai ales de ea . Nu-şi putea da seama cum de reuşise a rezista atâta timp fără să o atingă , sau s-o vadă .
Sus In jos
https://lavey-academy.forumgratuit.ro
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 46
Data de înscriere : 22/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 11:23 am

Îşi duse din nou braţele după gâtul lui, simţind cum i se înmoaie picioarele. Atât de multe sentimente o încercau, atâtea stări şi ea era doar una. De fapt erau doi acum, fiindcă el, reprezenta lumea ei, o parte din inima ce o auzea acum, bătând atât de repede în piept. Dacă cineva i-ar fi spus acum câteva luni că se va ajunge la asta, i-ar fi râs în nas, ştiind că practic ar fi fost imposibil, mai ales că el, nu era genul de persoană care să aştepte sau să se roage prea mult timp de cineva. Se simţea ca o copilă de 14-15 ani, nu ca cineva care peste puţin timp va împlini 20. Îl muşcă doar puţin de buză, într-un mod inocent, fără a avea intenţia de a-i face rău. Încă avea impresia că era totul un vis, o mică parte din imaginaţia ei ce ar putea dispărea în câteva clipe. Îl simţi tresărind în braţele ei şi ştiu că totul este real, că el era acolo, şi că nimeni nu i-ar fi putut despărţi.
Sus In jos
Damien 'Diggy' Dienvothe
Admin
Damien 'Diggy' Dienvothe


Mesaje : 136
Data de înscriere : 19/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 11:28 am

Cassandra îl muşcă încet , aproape temătoare , de buză . El rânji şi tresări scurt , aproape imperceptibil . Poate doar ea să-l fi simţit . Se traseră unul pe altul , chiar dacă Damien conducea , până la pat . O aşeză pe pat , galant . Ştia că ea abea-şi ţinea corpul drept , însă despre el ce să se mai zică . Se urcă deasupra ei , fără să se lase cu greutatea . O sărută din nou , pasional şi lipsit de griji . Mâna lui se odihnea pe talia ei atât de subţire şi firavă , aidoma unei gazele . Una lipsită de apărare , îşi spuse Diggy în minte şi continuă s-o sărute , când mai apăsat , când mai ' liniştit '
Sus In jos
https://lavey-academy.forumgratuit.ro
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 46
Data de înscriere : 22/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 11:39 am

Atât de mult timp trecut, fără el. Îşi dăduse seama în timpul petrecut departe de blond cât de mult ţine la el, şi deşi ar fi vrut să se întoarcă şi să-i spună că încă îl mai iubeşte, ceva a oprit-o şi parcă fusese mai bine aşa, căci, reuşise să se schimbe mult. Până acum un an, reuşea să facă totul cu ajutorul lui, dacă cineva îi spunea ceva, blondul rezolva totul, şi ea doar stătea şi plângea. Iar acum? Acum era mult mai puternică, gata să-şi exprime propria părere şi să contrazică pe oricine ar fi îndrăznit să comenteze. Totul se schimbase la ea, nu mai rămăsese nimic când acea fată ce blondul o cunoscuse la început. Acea Cassandra slabă şi timidă. Îi mângâie chipul, încercând să ţină pasul cu acele săruturi ce practic o înebuneau. Tremura de emoţie şi avea o stare mult prea euforică. Dorea să-i spună cî îl iubeşte, dar nu putea scoate niciun cuvânt. Se simţea ca un drogat sau un alcoolic când era cu el, şi dacă la început crezuse că pierduse acele momente, acum era sigură că nu avea să se mai întâmple.
Sus In jos
Damien 'Diggy' Dienvothe
Admin
Damien 'Diggy' Dienvothe


Mesaje : 136
Data de înscriere : 19/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 11:45 am

Damien se purta , mai mult sau mai puţin , cu voia lui sau fără , ca un nebun . Ca un drogat dependent de propria-i heroină , de propriu-i alcool . Cassandra era , mai mult ca sigur , tot ce-i trebuia lui . În acele moment nu mai avea nevoie de nimeni şi de nimic . Doar de ea . Dacă se afla acolo , lângă el , totul era minunat . Pentru ea putea si să omoare . Ca atunci când se cunoscuseră , ca acum un an . Însă realiza că ea se schimbate , câtu-şi de puţin . Şi totuşi , tot mica lui Cass' rămânea . Îşi strecură mâna rece pe sub bluza ei , urcând încet spre sâni . Nu ştia cum v-a reacţiona , însă vroia s-o simtă .
Sus In jos
https://lavey-academy.forumgratuit.ro
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 46
Data de înscriere : 22/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 11:56 am

Mâinile îi alunecară lent dar foarte sigure pe pieptul lui, desfăcându-i încet nasturii cămăşii. Simţea că arde şi înăuntrul ei şi pe dinafară. Avea obrajii roşii, ca petalele unor trandafiri abia înfloriţi, iar în ochi îi jucau câteva lacrimi. Cine ar fi crezut că după atâţia ani în care niciodată nu fusese pe deplin fericită, va reuşi să regăsească acel seintiment ce pentru mulţi era cel mai minunat într-o singură persoană. Tresări scurt, simţindu-i mâna rece, pe pielea-i mult prea cladă. Era ca la început. Se completau reciproc, şi parcă erau făcuţi unul pentru altul. Nu crezuse niciodată în sufletele pereche, dar de când îl cunoscuse pe el, ştia că aşa ceva există. Degetele ei începusă să-l dezmierde pielea, trasând încet linii, cu unghiile de nu depăşeau 4-5 centimetri. Simţi nevoia de aer şi-şi desprinse buzele de ale lui, privindu-l în ochii roşiatici.
Te iubesc, spuse pe un ton şoptit, uimită că reuşise să pronunţe acele cuvinte. Zâmbi dulce.
Sus In jos
Damien 'Diggy' Dienvothe
Admin
Damien 'Diggy' Dienvothe


Mesaje : 136
Data de înscriere : 19/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 12:02 pm

Blonda cu ochii violeţi îi deschidea lent nasturii cămăşii albe ce o purta . Îşi trecea încet unghiile peste pieplea lui rece . Mâna lui îi atinse încet sânii , apoi îi scoase sutienul . Rapid , fără efort , însă cât de galant putea . Îi aruncă sutienul colorat pe undeva , prin cameră . Buzele lor se desprinseră unele de altele , iar Damien o privi în ochi . Şi eu te iubesc . îi şopti a rându-i , şi zâmbi galant .
Sus In jos
https://lavey-academy.forumgratuit.ro
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 46
Data de înscriere : 22/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 12:12 pm

Atât de plăcute erau cuvintele ce le auzea. Îl mângâie încet pe obrazul drept, trecându-şi un deget peste buzele lui. Un mic "Ah!", îi părăsi gura, când simţi că rămâne fără sutien. Îi dădu de tot cămaşa jos şi îl ajută, scăpând de maieul ce îl purta, iar amândouă, ajuseră undeva pe podea. Nu-i păsa la momentul actual. Era mult prea fericită, parcă beată şi îl dorea atât de mult. Doar pe el, şi pe nimeni altcineva. Îi mângâia încet pielea, făcând totul încet fără nicio grabă, căci nu avea de ce să se grăbească.
Sus In jos
Damien 'Diggy' Dienvothe
Admin
Damien 'Diggy' Dienvothe


Mesaje : 136
Data de înscriere : 19/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 12:18 pm

Damien rânji mulţumit auzindu-i geamătul când o scăpă de acel sutien . Se ajutară reciproc , iar ea rămase fără nimic în partea de sus . Buzele lui se plimbau acum rapid pe gâtul ei , muşcând-o uşor . Orice semn arăta că ea e doar a lui şi nu dorea s-o împartă cu nimeni . Îşi trecea limba peste locurile roşii , din când în când . Ajunse la baza umerilor şi o privii în ochi
Sus In jos
https://lavey-academy.forumgratuit.ro
Cassandra Wayne

Cassandra Wayne


Mesaje : 46
Data de înscriere : 22/06/2011

I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 12:25 pm

Gemu când acesta o sărută şi muşcă de gât, simţind că înebuneşte. Îl privi la rându-i în ochi, parcă spunându-i să continue, căci asta dorea şi ştia că şi el la fel. Îl sărută încet pe gât, coborând lent spre piept. Îl muşcă, lăsând în urmă o pată roşie şi zâmbi victorioasă.
Sus In jos
Continut sponsorizat





I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Empty
MesajSubiect: Re: I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]   I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ] Icon_minitime

Sus In jos
 
I'll see you in Hell~ [ Privat . Cassy & Damien ]
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Damien Dienvothe
» It's not a big deal . [ Veronique & Damien ]
» Fuck hell yeah !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LaVey Academy :: Academie ~ Aripa de Sud . :: Dormitoarele elevilor-
Mergi direct la: