LaVey Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LaVey Academy

Vârcolaci şi vampiri . Cât va mai rezista Academia ? Anime RPG
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dream.Love.Smile.Hope.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Xander Brooks

Xander Brooks


Mesaje : 6
Data de înscriere : 20/06/2011

Dream.Love.Smile.Hope. Empty
MesajSubiect: Dream.Love.Smile.Hope.   Dream.Love.Smile.Hope. Icon_minitimeLun Iun 20, 2011 3:35 am

Nu venise inca ora pranzului, dar pentru el nu prea conta asta. Intra in cantina salutand-o respectuos pe bucatareasa, stia ca in acel moment se faceau ore, dar n-avea chef sa-i tipe nimeni in ureche.
Sus In jos
Marion Azerh

Marion Azerh


Mesaje : 224
Data de înscriere : 20/06/2011

Dream.Love.Smile.Hope. Empty
MesajSubiect: Re: Dream.Love.Smile.Hope.   Dream.Love.Smile.Hope. Icon_minitimeLun Iun 20, 2011 3:37 am

Din moment ce oricum chiulesc, am intrat in cantina sa vad sala. Nu imi era foame, doar curiozitatea imi ghida picioarele prin diferite locuri.
Eram in dreptul usii si priveam inauntru. Stateam precum o statuie analizand incaperea.
Sus In jos
Xander Brooks

Xander Brooks


Mesaje : 6
Data de înscriere : 20/06/2011

Dream.Love.Smile.Hope. Empty
MesajSubiect: Re: Dream.Love.Smile.Hope.   Dream.Love.Smile.Hope. Icon_minitimeLun Iun 20, 2011 4:57 am

Isi impinse usor ochelarii de pe nas privind-o pe bucatareasa. Lua o tava si incepu sa puna pe ea ce nimereste. Niciuna dintre femeile care erau prezente acolo nu-i ziceau nimic, il stiau destul de bine, avea note bune, deci nu trebuia sa se planga si oricum nu-i pasa. S-a asezat la o masa privind prin sala goala, era mai bine in liniste.
Sus In jos
Marion Azerh

Marion Azerh


Mesaje : 224
Data de înscriere : 20/06/2011

Dream.Love.Smile.Hope. Empty
MesajSubiect: Re: Dream.Love.Smile.Hope.   Dream.Love.Smile.Hope. Icon_minitimeLun Iun 20, 2011 12:10 pm

M-am apropiat de bucatareasa si i-am soptit ceva la ureche, iar apoi am asteptat un raspuns ce nu intarzia sa apara la fel de incat grait.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dream.Love.Smile.Hope. Empty
MesajSubiect: Re: Dream.Love.Smile.Hope.   Dream.Love.Smile.Hope. Icon_minitime

Sus In jos
 
Dream.Love.Smile.Hope.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LaVey Academy :: Academie ~ Aripa de Sud . :: Cantina-
Mergi direct la: